Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • JUDr. Břetislav Smrčka 10. 2. 2012 15:53 Reagovat 6 0

  Moc děkuji!

  Vážení, je mi 83 let a kdysi moc dávno jsem chodil v Olomouci do kina na představení tak zvaného Filmového klubu. Teď jsem si ve Vaší diskusi přečetl příspěvky z 6. února a z 7. února, jejichž autory jsou Mikan Hurtík, Martina a Edith. Já se naprosto ztotožňuji s jejich názory, Vaší akcí Velikáni filmu jsem nadšený.

 • Edith 7. 2. 2012 22:19 Reagovat 6 0

  film-můj koníček

  Určitě žádný z filmů v rámci cyklu "Velikáni filmu" nevynechám. Díky za tento skvělý nápad, je opět něco, na co se těšit!!

 • Martina 7. 2. 2012 16:36 Reagovat 10 0

  Balzám

  Když jsem zaslechla, že od ledna bude ČT2 vysílat cyklus Velikáni filmu, byla jsem nadšená. A mé nadšení roste s každým úžasným filmem. Ve změti šílených seriálů je tento projekt balzám pro mysl a oko. Díky moc!

 • Mikan Hurtík 6. 2. 2012 16:02 Reagovat 14 0

  Film ako krása

  Máme v kablovke snad petdesiat kanalov na ktorych popri "zábave" bežia stovky filmov. Keď ich vecer ovladacom prebehnem , s istotou si potvrdim uz overené. Otrova. Otrova duše otrova mysle - otrova citu, otrova vkusu. Z tohoto pohladu sú preto filmy ako Kráska dne , hotovou transfuziou. Vďaka za váš cyklus.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi