Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Josef Krček 24. 5. 2013 13:28 Reagovat 0 0

  Opravdové umění

  Jsem rád, že jsem mohl zhlédnout tak vynikající film. Nedivím se, že byl nominován na 5 Oscarů. Mám rád filmové divadlo, dlouhé záběry a vynikající herecké výkony. Angličané toto umí. V dnešní době, která je celosvětově primitivnější bez hlubších hodnot, téma a úroveň takového filmu září nadčasově jako nesmrtelná hvězda našich osudů. Díky. Zase jsem si připadal jako kulturní člověk.

 • Jaroslav Svoboda 19. 10. 2012 15:04 Reagovat 1 0

  Poděkování

  Opravdu moc děkuji za odvysílání tohoto krásného filmu. Stejný dík pak patří za to, že byl odvysílán s původnim dabingem z kina a že si ČT zbytečně nevytvářela dabing nový. Prosím o další podobné tituly.

 • Horák L 25. 9. 2012 10:55 Reagovat 8 4

  Info

  Děkuji ČT, že začíná vnímat a uznávat práci na dabingu....Jen doplním a použiji známý zdroj věnující se českému dabingu.(http://www.dabingforum.cz), že tento dabing pochází z roku 1987 a vyrobilo ho Filmové studio Barrandov.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi