Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • RM 4. 3. 2019 16:08 Reagovat 13 3

  BELMONDO !

  Je to PÁN herec. Stretol som ho aj osobne, keď bol v Trenčianských Tepliciach. Nemal žiadne "hviezdne móresy". Asi preto, že je skutočná filmová hviezda.

 • Milan 11. 2. 2004 16:26 Reagovat 15 4

  Dabing

  J.-P. Belmonda včera nedaboval ani pan Tříska ani pan Krampol, nýbrž pan Miroslav Moravec.

  • Herman 30. 4. 2017 20:51 Reagovat 4 14

   A taky to nestálo za nic.

 • Petr Hanisch 11. 2. 2004 10:56 Reagovat 19 3

  vice Belmonda, vice ceskeho dabingu

  Moc jste me potesili zarazenim tohoto kultovniho filmu, vynikajici film s vynikajicimi herci a s vynikajicim dabingem, konecne zase film se starym dobrym dabingem. Nedavno jsem nekde videl film s J-P.B., kde Belmonda dabola asi 65 elty J.Krampol a musim rict, ze to byla desna bida. Vcerejsi film opet vsem ukazal jak vynikajici jsme meli dabing. Krasa, nadhera, vtip, a vynikajici J-P.B. diky a primlovuam se za vice starych francouzskych filmu. Nepropadnete te bide co vysila Nova, same americke filmy ctrvte cenove skupiny, tak jako vcera jsem se dlouho nebavil. diky a tesim se na dalsi filmecky. Dle ohlasu soudim, ze nejsem sam, a na to ze se film vysilal vcera tech ohlasu je opravdu dost, coz me tesi

 • marek 11. 2. 2004 09:04 Reagovat 11 2

  dotaz

  kdo daboval j.p.belmonda ve filmu policajt nebo rošťák, včera odvysílaném čt? dík.

 • Teo 10. 2. 2004 20:40 Reagovat 12 4

  Určitě

  Ano, také bych chtěl více Belmonda, aspoň ať se na něco dá dívat..

 • Milan 9. 2. 2004 01:10 Reagovat 8 7

  Souhlasím ! !

  Novodobější francouzská kinematografie dokázala, že časy jejích starých dobrých komedií (jako třeba s J-P Belmondem nebo s L. de Funesem) nejsou ty tam. Důkazem je třeba filmy Blbec k večeři nebo Astérix-Obelix,mise Kleopatra. Doufám, ČT, že se brzy na obrazovkách objeví filmy výborné trojice Bourdon, Légitimus, Campan (Sázka, Tři bratři,..) nebo alespoň více komediálních Belmondů...

 • 6. 2. 2004 10:12 Reagovat 19 2

  Více Belmonda

  Konečně. Už jsem si myslel, že práva na všechny Belmondovy filmy vykoupila Nova na třicet let dopředu. Ještě doufám, že se na obrazovku ČT vrátí třeba Zvíře nabo Veselé velikonoce.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi