Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • RM 7. 5. 2020 08:06 Reagovat 3 0

  OPÄŤ

  jedna výborná filmová klasika. Tento film som už videl viac krát. S odstupom času si ho pozriem znova a rád.

 • Vít Sedláček 27. 5. 2010 18:36 Reagovat 20 2

  Jen tak dál…

  Připojuji se k předešlému pisateli a rovněž vyslovuji velkou pochvalu za kvalitní film a bezvadný původní dabing! Taky bych byl za pokračování série původních dabingů, nakonec to nezmiňuji poprvé. Například bych se přimlouval za film ze skoro stejného časového období „Jak ukrást Venuši“ z roku 1966 s Audrey Hepburnovou v hlavní roli. Předpokládám, že kdo jiný, než Česká televize, by měl použít původní dabing ČST z roku 1974. Jména Švormová, Kopecký, Munzar, Bezouška, Beneš, Fišer… nepotřebují dalšího komentáře. Navíc film v České televizi už tento film velmi dlouho neběžel.

 • Bilderbergs 25. 5. 2010 20:32 Reagovat 21 3

  BRAWO

  DOKONALY FILM NEMA CHYBU NATOZ CHYBICKU.. JE AZ S PODIVEM, ZE HO MOHL KDY MR. POLANSKI NATOCIT.,NAVIC DOKONALY DABING... GRATULUJEME, POKRACOVAT, ZATIM VKUS MATE VELM DOBRY..

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi