Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • MUDr. Antonín Janák 3. 8. 2017 10:05 Reagovat 8 7

  Skvělý film, o době - o sobě.

  Taková byla ta hnusná doba za bolševika! Nebýt Tuzexu a cizinců ochotných vyměnit valuty za koruny - ani by se jeden nemohl slušně obléci. A odborná literatura - kdo neměl známé na západ od našich hranic, tak byl - jako vysokoškolák - odsouzen k práci na úrovni středověku. A o filmu, divadle, zpěvu - o tom rozhodovali ideově pevní - hlupáci, kteří umění nerozuměli ani za mák. Halina Pavlovská věrně popsala svou rodinu, své trable v životě osobním i studijně/profesním. Spolu s filmem "Kolja" tento film patří ke klenotům české kinematografie!

 • terka 20. 12. 2016 14:42 Reagovat 12 8

  Pokolikáté

  už ČT reprízuje tuto nevalnost? Nemusíme to vidět každý měsíc, televrchnosti!

 • m 9. 2. 2015 09:34 Reagovat 9 7

  Halina P

  neuveritelna drzost okopirovana z filmu od jasneho,jakubiska.Ta bananova velryba s tema jednozavitnikovyma versovankama se narve uplne vsude,ted vari dokonce a jestli je ten film z jejiho zivota,tak prosim vysedavaci kluci s 2% v hospodach vlezli na ty baby co jim platily a je zivily.Tohle flakani bez cile ,,bohemu,, je silene a ti herci co hraji sama kreatura jeden vedle druheho nic nedokazali jen svyma dratama k TV maji penize, nepusti ta svoloc nikoho nikam ani kdyby to byl Mozart nebo Einstein

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi