Přehled dílů

5 dostupných
Stopáž1 minuta

5/5 Tak takhle!

Tak už to víme, zajíc Zet je opravdový hrdina! Žádný obyčejný zajíc, jak se nám snažil namluvit. Všichni to viděli na vlastní oči. A teď už Zet taky ví, že každý někdy chybuje a že chyba se dá vždycky napravit. Stromděd zase krásně košatí listím ­– a počasí? To už dostalo rozum, to se rozumí.

30. 8. 2021 na iVysílání
Stopáž1 minuta

4/5 Předpověď nečasí

Dá se vůbec nečasí předpovídat? Co bude dřív: kroupy, nebo výheň? Vymetená obloha a teplo na koupání, nebo instantní rampouchy?
Nebo snad všechno najednou? Stromděd aby se v tom vyznal.
Vrtulka přichází s převratnou počasní relací!

1. 8. 2021 na iVysílání
Stopáž1 minuta

3/5 Kdo to je?

Kdo to tady vystrkuje ušiska? Zdá se, že Prga při hledání zavátého listí vyhmátla z křoví nového pomocníčka. Přistihla ho, jak jí packou nenápadně podstrkuje jeden list moudrosti za druhým.
Ale kdo to vůbec je? Vypadá jako nějaký superzajíc v tom svém zachraňovacím trikotu s pláštíkem…

15. 7. 2021 na iVysílání
Stopáž1 minuta

2/5 Strom bez listí

Všichni z Déčka se samozřejmě hned pustili do pátrání po příčině, i když jim počasí doslova házelo klacky pod nohy. Nakonec na to přišel Vrtulka: někdo rozbil skleněný poklop, pod kterým dlí starodávný Stromděd Počas, a veškerá přírodní moudrost vepsaná do jeho listů se rozletěla do všech stran. Není divu, že počasí tak blázní.

1. 7. 2021 na iVysílání
Stopáž1 minuta

1/5 Co se to děje?

Tady na Déčku už jsme zažili lecjaké blázniviny, to je pravda, ale tohle fakt nikdo nečekal. Zničehonic, bez předchozího varování se naprosto pomátlo počasí! Kdyby to šlo, poslali bychom ho k psychiatrovi. Chvíli vedro k padnutí, najednou bum: mráz až na kost a pak zase cunami. Kdo ten nečas zastaví?

14. 6. 2021 na iVysílání

Napište nám