Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Kodl 29. 4. 2014 23:43 Reagovat 3 0

  Proč nebude v archivu ?

  V současné histerii kolem ukrajiny se moc nehodí, aby se na to lidi dívali. LOL

 • Arsenij 26. 4. 2014 13:43 Reagovat 2 0

  Video

  Bude i video v archívu ?

 • Karel V 26. 4. 2014 12:45 Reagovat 3 0

  Reakce na pana Františka

  Není pravda, že jsme je odepsali. Odepsalo je osvobození prvním ukrajinským frontem, za nímž stál celý Sovětský svaz. Zkusit, když i my jsme byli osvobozeni Sověty, nějakým způsobem vzdorovat, by bylo zbytečné. V říjnu 38 navíc na Podkarpatské Rusi proběhly těžké boje proti Maďarům vedené našimi generály a vojáky, kteří do poslednícho dechu Rusíny bránili, i když se kvůli nově vzniklému fašistickému Slovenskému štátu vzikl z Rusi de facto osamocený ostrov vzdorující všem. Hezký den a Vlasti zdar!

 • FRantišek 8. 12. 2011 20:13 Reagovat 5 0

  bylo nám smutno, když jsme tento pořad sledovali

  Ten národ si nezaslouží tak krutý osud . Všechna slova jsou k ničemu, jsou prázdná.Ti lidé nás měli rádi a my jsme je odepsali. Dodnes jsou nám vděčni za všechno co jsme jim za tak krátkou dobu dokázali dát. Ješitnost pýcha a faleš.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi