Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jarda 23. 5. 2021 21:33 Reagovat 2 0

  Na okraj

  Sice se může někomu zdát, že to sem nepatří, ale... Mohlo by vedení ČT zajistil včasné odbavování zvláště večerních pořadů? Aby se běžně nestávalo, že začátek posledního dílu této série dne 23.5.2021místo v 21:15 hodin nezačínalo v reálu až po 21:35 hodině??? Nejsem z Prahy a do práce vstávám před 04:30 hodinou. Tak, co? Začnete i vy dodržovat, co je avizované a svým způsobem i dané? Nebo raději mám přestat platit koncesionářský poplatek a vyvázat se z tohoto cirkusu, kde nic neplatí, ČT lže a kudy chodí - tudy škodí? Možná se také trochu řiďte názory těch, co vás živí.

 • Jarda 2. 5. 2021 22:32 Reagovat 7 0

  Vynikající

  Výborně natočený seriál, přesvědčivý a do značné míry i věrohodný. Navíc neznehodnocený dabingem. Škoda, že ČT často nasazuje do programu mnoho slaboduchých seriálů, které by byly ostudou i čistě komerčních kanálů. Sobotní večer je zpravidla ten nejhorší, pokud jde o snahu přilákat diváka k obrazovce. Některé formáty už dávno měly skončit. Namátkou Pošta pro Tebe, Máte slovo, či třeba Po lopatě.

 • Maria 27. 4. 2021 14:12 Reagovat 1 0

  Útek z Vážení dannemor

  Súhlasím fantastický seriál aj s titulkami aj keď Česi mája vynikajúci dabing

  • Jarda 16. 5. 2021 16:39 Reagovat 0 0

   Reakce

   Vynikající dabing postupně odezněl po roce 1989. Odešel s K.M. Walló a jeho dcery Olgy Walló. Namátkou uvedu skvělé dabéry. Voska, Cupák, Oliva, Moravec, Adamová, Rudolf Hrušínský starší, Lakomý, Klapka, Krbová.... Pracovalo se pomalu a hlavně pečlivě. Dnes dabing je spíše škodu. Není nad originál, doplněný titulky. Dabing plnohodnotný záznam doslova vykostí. Zbaví diváka a posluchače o množství vjemů, zvuků... To se za hranicemi neděje. V neposlední řadě také udržuje lidi v neznalostí cizích jazyků. ČR je v tomto výlučná. Jde především o velký kšeft produkcí, které si na dabingu udělala pohodlný byznys. A zájemců ze strany herců je vždy přebytek.

 • Daniela 12. 4. 2021 12:02 Reagovat 4 0

  Skvelé!!!

  Ja už som ten seriál videla 3x, je to niečo fantastické!!! Tie herecké výkony - super. určite pozerajte. A super je, že ide v originále s titulkami.

 • míša 11. 4. 2021 12:28 Reagovat 3 0

  míša

  Seriál jsem již viděla a jelikož je skvělý tak jej mohu všem jen a jen doporučit.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi