Naposledy se setkáme s nestárnoucím vyznavačem ženských půvabů, který neztratil ani po letech ze svého šarmu ani špetku… Miloš Kopecký, od jehož úmrtí nedávno uplynulo 25 let, v roli věčného záletníka v závěrečném příběhu volného cyklu oblíbených hudebních komedií (1987). Dále hrají: J. Langmajer, J. Jirásková, od jejíhož narození letos uplynulo 90 let, M. Pleštilová, J. Paulová, L. Geprtová, P. Nárožný, B. Poloczek a další. Scénář G. Oplustil a Z. Podskalský. Kamera A. Daňhel. Režie Z. Podskalský

Dnes naposledy vstupuje na scénu neodolatelný, i když občas smolařský vyznavač ženských půvabů Alfons Karásek, kterého nezapomenutelným způsobem ztvárnil Miloš Kopecký, od jehož úmrtí nedávno uplynulo 25 let. Příběhy věčného svůdce žen plné veselých historek, písniček i láskyplných vztahů a zdravého mužného úsilí okouzlit ženu patří již řadu let k televizní klasice a při každém uvedení se vždy setkávají s velkým diváckým ohlasem. I závěrečná epizoda cyklu hudebních komedií s ústřední postavou záletného seladona z roku 1987 vznikla podle scénáře G. Oplustila a v režii Z. Podskalského.

Tentokrát čeká na Alfonse Karáska důležitý úkol – zasvětit do umění svádět dívky svého mladého chráněnce (J. Langmajer), který je v tomto oboru ještě velmi nezkušený. Příležitost se naskytne na mysliveckém honu… V komedii si zahrála a zpívala i Jiřina Jirásková, od jejíhož narození letos uplynulo 90 let.

Kupte si v eShopu

* 22. 8. 1922

† 16. 2. 1996


Stopáž55 minut
Rok výroby 1987
 ST AD 4:3
ŽánrFilm