Náročný lázeňský týden donchuána, který má na každý den naplánované setkání s jinou ženou.
Režie: Zdeněk Podskalský. Scénář: Gustav Oplustil, Zdeněk Podskalský. Hrají: Miloš Kopecký, Jaroslava Adamová, Naďa Urbánková, Jana Dítětová a další.
Sedm žen Alfonse Karáska

Na scénu vstupuje neodolatelný, i když občas smolařský vyznavač ženských půvabů Alfons Karásek, kterého nezapomenutelným způsobem ztvárnil Miloš Kopecký.

Když v roce 1967 natočil režisér Zdeněk Podskalský podle scénáře Gustava Oplustila hudební komedii s podtitulem „Aneb, když holky berou, já nevím kterou“, založil malou sérii s ústřední postavou záletného seladona, v níž spojovací a děj posouvající prvek tvoří hudební úryvky známých šlágrů (např. Tisíc mil, O nás dvou, Čau, čau bambína, Tak prázdná, Proč se lidi nemaj rádi, Krajina posedlá tmou a mnoho dalších). V prvním, ještě černobílém provedení, se Alfons Karásek na nádraží loučí se svou ženou Růženou (J. Adamová), která jede do lázní. Plánuje si eroticky naplněný týden, plný žen a záletů. Na každý den jedna milenka. Jenže, už na začátku se složitě vybudovaný itinerář pokazí. Nakonec se sice v jeho bytě ocitne plno krásných žen (mj. J. Dítětová, N. Urbánková, C. Mayerová, K. Slunéčková, P. Filipovská…), bohužel včetně jeho vracející se manželky…

Napište nám