Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Premiérová řada britského krimi seriálu (2019). Hrají: S. Parishová, A. Long, Ch. Hopeová, D. Avery, F. Annisová, A. Edmondson, L. Boardman, R. McKen a další. Režie Lawrence Gough

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Čas oponou trhl a Elizabeth Bancroftová, nyní již v hodnosti šéfsuperintendantky, slaví úspěch za úspěchem. Zločinnost ve městě se pod jejím vedením významně snížila a nyní se má i díky bezmezné důvěře šéfky policie Hollandové stát velitelkou sjednocených policejních sil. Snad jen zahořklý Cliff Walker tuší, na jak prohnilých základech zářná kariéra Bancroftové stojí. Žádný strom ovšem neroste až do nebe. Případem, který ohrozí vše, čeho tato ctižádostivá a bezskrupulózní žena dosáhla, se má stát brutální vražda bohatého podnikatele Michaela Connorse a jeho ženy Susan. Vražda, do níž může a nemusí být zapleten Bancroftové odcizený syn Joe.

Po úspěchu první čtyřdílné řady vznikla opět podle námětu a scénáře Kate Brookeové řada druhá, premiérově vysílaná britskou ITV v lednu 2020. V titulní roli se vrací Sarah Parishová, stejně jako Adam Long v roli Joea. Důležitou novou postavu Annabel ztvárnila Charlotte Hopeová, známá například z historické série Španělská princezna, v níž si zahrála hlavní roli Kateřiny Aragonské, či z populární Hry o trůny.

Originální názevBancroft II
Stopáž46 minut
Rok výroby 2020
 P )D( ST HD
ŽánrSeriál