Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • nula 3. 7. 2021 08:58 Reagovat 0 2

  achich... "srdcervoucí"

  Až jsem téměř slzičku uronil... Nejvíc mě rozesmál ten černoušek, co tam studuje eugeniku a zabývá se Kabalou, jako jistý pan VK, kterému ČT dělá ve svých pořadech opakovaně reklamu. :P Ale aby tam byla v knihovničce vidět "bible" každýho vraha - Zločin a trest od Dostojevského - to jaksi ne. No, co čekat od britského dokumentu...

  • Martin 3. 7. 2021 10:09 Reagovat 3 0

   Martin

   Ten tebou zmiňovaný černoušek je teď možná schopnější se zamýšlet nad životem víc než ty. Meleš o Bibly a Zločinu a Trestu přičemž ani jednu z těch knih jsi nečet protože kdyby ano, tak tě ten dokument osloví mnohem víc a ne jen tak, že napadneš ČT a Britské dokumentaristy. ***

   Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi