Na Lipně nás čeká místní stezka korunami stromů nebo Godošova poustevna. Výlet zakončíme jak jinak než plavbou po hladině přehrady. Připravil M. Vrbický

V sedmém díle diváky okouzlí Lipno. Na Lipně nás čeká procházka po okolí, kde navštívíme známou Godošovu poustevnu nebo slavnou Čertovu stěnu. Lákadlem, které zde nemůžeme vynechat, je také místní stezka korunami stromů, kde by nás měly čekat neopakovatelné výhledy do blízkého i širokého okolí. Náš výlet zakončíme jak jinak než plavbou po hladině přehrady. A to nejprve na plachetnici a posléze také na stále populárnějším paddleboardu.

Devizou seriálu opět bude obsahová pestrost. Seriál zaujme mimo sportovních nadšenců i milovníky dobrého jídla, vína, fauny i flory, lokální historie a zároveň představí kamarády a blízké osoby, kteří ovlivnili život našich protagonistů. Svým širokým záběrem tedy dokáže oslovit jak mladé diváky, tak i starší generace. Eva Samková a Tomáš Kraus se chystají prožít letní Česko všemi smysly a vydat se daleko za hrany svých lyží a snowboardu, byť na vodě či umělém povrchu.

Stopáž27 minut
Rok výroby 2021
 P ST AD HD
ŽánrDokument