Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Alena Vedralová 16. 11. 2011 11:21 Reagovat 3 3

  obě jsou perfektní

  Viděla jsem tuto hru jak s mojí milovanou paní Medřickou ( to byl famosní koncert ) tak jsem si ji nenechala ujít s Jiřinkou Bohdalovou. Každá v ní našla svoji polohu. Ani druhá verze od paní Bohdalové nelze nazvat jinak, než-li druhý koncert. Dojemné, lidské, prostě nádherné. Děkuji za krásné dva večery.

 • Honza 27. 10. 2011 00:10 Reagovat 1 2

  Nějaká nesetříhaná verze? Občas byly slyšet podivné ruchy, pokyn "Stop!", bylo vidět herce, jak čekají, až se rozjede záznam... Ale nejen proto jsem měl pocit, že tuhle verzi jsem v televizi ještě neviděl.

 • jirka 26. 10. 2011 22:43 Reagovat 3 1

  úžasné

  Naprosto úžasná hra s úžasnými herci. Bohdalová se s medřickou nemůže vůbec měřit... Inu,Křemílek a Vochomůrka... Tohle byla bomba!

 • Tománek Jan 26. 10. 2011 20:07 Reagovat 1 3

  úžasný

  viděl jsem tuto hru na divadelních prknech s Jiřinou Bohdalovou a i na dvd tuhle verzi nemůžu posoudit , která je lepší protože obě dámy jsou na pro mě ikony divadelního světa a i ostátní veličiny v této hře jako V. FABIÁNOVÁ A L. SKOŘEPOVÁ A DALŠÍ prostě koncert umělců jak už bylo řečeno :-) dívejte se a žasněte J.T Liberec

 • Hanka 2. 2. 2004 08:18 Reagovat 7 2

  Kočičí hra

  Skvělý herecký koncert!!!!

 • Marcela 1. 2. 2004 10:02 Reagovat 6 2

  krásné

  Vůbec jsme neměla v plánu se dívat na TV, na chvilinku jsem si jen pustila začátek této hry a nedokázala jsem odejít. Překrásné. V době vzniku hry jsem byla ještě dítě, tak díky televizi, že mi tento koncert D.Medřické zprostředkovala.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi