Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Jan Strmiska 5. 9. 2020 20:08 Reagovat 0 0

    Překonalo to moje nejlepší očekávání

    Na původní Kačeří příběhy to nemá ani omylem, ale rozhodně je to mnohem lepší, než 99% všech remaků, restartů, rebootů, sequelů a prequelů posledních let. Velký plus za to, že do příběhu zapojili mámu kluků. A dabing bezpečně dopadl líp, než ta odporná druhá dabingová verze původního seriálu. Jen by mě zajímalo, jak si ČT poradí (pokud na to dojde) s jedním z těch nejnovějších dílů. Nejsem zrovna fanda do cenzurování, ale díl s těma "čtyřprocentníma" taťkama by u nás v televizi jít neměl, nebo by přinejhorším měl jít výjimečně po desáté večer. Takové věci nemají v pořadech pro děti co dělat.

  • Veronika 24. 8. 2020 23:13 Reagovat 2 0

    Původní seriál je nepřekonatelný, ale i tato verze má svůj zajímavý příběh!

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi