Biatlon

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • MUDr A. Janák 5. 3. 2020 22:37 Celá diskuse

    Tak za 1. - "hYsterii" (vždy s ypsilonem, nejde o to, že h patří mezi "tvrdé souhlásky",

    to slovo je odvozeno od řeckého slova "hystera" = děloha. Podobné projevy jsou pozorovatelné hlavně u žen - proto ten název! .................................................................................................... Co se neúčasti diváků v hledišti týče, tak -"...nejlepší by bylo, kdybychom onemocnění, které způsobuje ten nový koronavirus, prodělali v Evropě všichni rychle a získali tak potřebnou imunitu populace!" jak řekl (nejen) pan profesor MUDr Jan Pirk, DrSc.

    A nejen on!

    Reakce politiků na problematiku coronavirusu jsou - ve světle slov pana profesora - jen a jen hloupý populismus a snaha o laciné získávání politických bodů na strachu neinformované veřejnosti...

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.