Biatlon

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Anna 27. 1. 2020 00:43 Celá diskuse

tristní výsledky

Určitě mě odborníci (MUDr. Janák, Antonín Janák, Alfierri) rozcupují, ale musím to napsat. Jak je možné, že naši jsou závod od závodu větší a větší propadák? Charvátová běžela špatně a stejně špatně střílela. A Puskarčíková? Nepochopila jsem záměr dopoledne naplno trénovat a hodinu a půl před závodem se dovědět, že má startovat. V závodech se opakují stejné situace (chlapi i ženské). Buď docela obstojně běží první úsek, aby vyhořeli hned na první střelbě a pak už jen sbírali minuty a další trestná kola. Nebo už na první střelbu dobíhají se ztrátou, pak něco nastřílejí, ale dál zas sbírají minuty a kola. To ukazuje na špatnou fyzičku. Prostě nejsou schopní zabrat celý závod. A to není jen můj dojem, poslechněte si autentické komentáře, jak jim to neběželo, byli unavení, nesedlo. Nevěřím v dobrý výsledky na MS.

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.