Soutěž

» Pravidla soutěže

Výherce minulé soutěže

Otázka z 23. června

Ptali jsme se, z čeho moderátorka připravovala těsto na domácí bulky. Správná odpověď byla B), z hladké mouky. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Marie Jarošková z Mutěnic, Radomíra Schejbalová z Pardubic a Helena Kaličiaková z Brna.

Otázka z 16. června

Tentokrát nás zajímalo, co moderátorka dala do salátu a la Koko. Správná odpověď byla B), sušené brusinky. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Marie Lichtblauová z Těrlicka, Ludmila Jandová z Plzně a Jiřina Bialasová z Kobeřic.

Otázka z 9. června

Zajímalo nás, co moderátorka použila na výrobu dospělácké zmrzliny. Správná odpověď byla C), tedy smetanu ke šlehání. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Jarmila Dosedělová z Brna, Jana Karešová z Nejdku a Věra Dušková z Brna.

Otázka z 2. června

Ptali jsme se vás, na čem moderátorka smažila skotská vejce. Správná odpověď byla C), na slunečnicovém oleji. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Lucie Kiklerová z Broumova, Sylva šimonová z Opavy a Barbora Semrádová z čelákovic.

Otázka z 26. května

V tomto kole jsme se ptali, co moderátorka přidala do hummusu z červené čočky. Správná odpověď byal C), rajčata. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Alena Kyptová z Jíloviště, Jaroslava škorpilová z Mladá Boleslavi a Petra Kořínková ze štětí.

Otázka z 19. května

Ptali jsme se vás, kde najdeme omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Správná odpověď byla A), v tučných mořských rybách. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Marie Pokorná z Prahy, Miluše Lakomá z Drahanovic a Jana Horáková ze Slavičína.

Otázka z 12. května

Zajímalo nás, co moderátorka použila na brownies. Správná odpověď byla B), hořkou čokoládu s vysokým obsahem kakaa. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Anna Kmochová z Ostravy, Růžena Hrbková z Prahy a Olga Horáková z Turnova.

Otázka z 5. května

Ptali jsme se vás, čím moderátorka sladila odlehčené tiramisu. Správná odpověď byla A), březovým cukrem. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Martina Polová ze Strážnice, Alena Vaďurová z Břeclavi a Petra Sobotková z Břeclavi.

Otázka z 28. dubna

Tentokrát jsme se ptali, čeho jsou vejce významným zdrojem. Správná odpověď byla A), bílkovin. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Ludmila Havelková z Dyšiny, Leokadie Konečná z Písečné a Miroslava Baronová z Písku.

Otázka z 21. dubna

Ve třetím kole soutěže jsme se vás ptali, co moderátorka dělá se zbytky pečeného kuřete. Správná odpověď byla C), využívá je na druhotný vývar. Poukaz na nákup v Billa v hodnotě 1000 Kč získávají Miluše Tomášková z Chotěboře, Olga Bahutová z Olomouce a Pavel Hradecký z Ostravy.