Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • zuzi 7. 12. 2019 08:25 Reagovat 1 0

  Bravo Michal Pěchouček!!

  Díky za Váš projekt předávání cen, povídali jsme si o tom dlouze a nemohli jsme s manželem v noci usnout jak nás to rozrušilo, nabilo energií, vlilo novou krev do žil a zas nás baví žít! Televize byly v naší domácnosti trapnou kulisou, nyní její existence dostala smysl! Jsme nadšeni, jak jste to letos vymyslel a máme jen slova chvály!!Úžasné!Hned se podíváme znovu. Hned jsme si též vzpomněli na Aleše Hámu s Absolonovou a jejich Atleta roku, na který mají celoživotní patent, jaký rozdíl. Také děkujeme vítězi za pohled na své inspirativní tričko. Vyrobíme si podobné. Prostě děkujeme; pro takové pořady stojí za to žít! Vzpomínáme na legendární brněnskou Tečku páteční noci, tohle se jí vyrovnalo!!!

  • Bohdan Bláhovec 7. 12. 2019 12:08 Reagovat 0 0

   Děkuju za celý realizační tým

   Dobrý den. Váš komentáž zas vlilo novou krev do žil nám. Díky moc za takovouhle zppětnou vazbu.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi