Podvádět, modlit se, zabíjet. Pokračování mezinárodně úspěšného kriminálního seriálu zasazeného do finské náboženské komunity (2020). Hrají: M. Ristinen, I. Kallénová, K. Salminenová, E. Jurvelin a další. Režie Mika Ronkainen

Pořad bylo možné přehrát do 5. 11. 2021
Video není k dispozici

Ritolovo problematické dětství a vztah rodičů má značný vliv na jeho vnímání případu. Rozhodne se chránit své manželství a poskytnou Maari falešné alibi. O správnosti svého rozhodnutí ale není tak úplně přesvědčen. Sbližuje se hodně s Aarem, který by mohl být věkově jako jeho syn, kterého nemá. I soudržnost zaměstnanců vývojářské firmy dostává trhliny, zvláště když přijde řeč na otázku bezpečnosti práce.

Druhá řada mezinárodně úspěšného finského seriálu Desatero hříchů se ve svém ději vrací v ději o 15 let zpět, těsně před příchod nového milénia. Uzavřená komunita severofinské Varjaky nebyla ale ani tehdy příliš klidným místem k životu, ač to místní obyvatelé ze všech sil předstírají. Autoři seriálu Merja Aaakková a Mika Ronkainen pracují ve svém prequelu s hlavní postavou vyšetřovatele Ritoly, poznáme ale minulost i řady dalších postav – Leeny, místního kněze nebo Lauriho a jeho rodiny.

Originální názevKaikki synnit II
Stopáž43 minut
Rok výroby 2020
 P )D( ST HD
ŽánrSeriál