Podvádět, modlit se, zabíjet. Pokračování mezinárodně úspěšného kriminálního seriálu zasazeného do finské náboženské komunity (2020). Hrají: M. Ristinen, I. Kallénová, K. Salminenová, E. Jurvelin a další. Režie Mika Ronkainen

Násilník zřejmě stále uniká policii, která zatím nemá přímé důkazy, ale Ritola prověřuje spojitost smrti Lepihalmeových a jejich práce v místní vývojářské firmě. Její ředitel je ale blízký přítel policejního šéfa a jako příslušníci stejné církve jsou oba zřejmě víc než ochotni pomoci bližnímu svému. I činnost sester Leinonenových se stává trnem v oku místní církve, která se sestry snaží z města vypudit.

Druhá řada mezinárodně úspěšného finského seriálu Desatero hříchů se ve svém ději vrací v ději o 15 let zpět, těsně před příchod nového milénia. Uzavřená komunita severofinské Varjaky nebyla ale ani tehdy příliš klidným místem k životu, ač to místní obyvatelé ze všech sil předstírají. Autoři seriálu Merja Aaakková a Mika Ronkainen pracují ve svém prequelu s hlavní postavou vyšetřovatele Ritoly, poznáme ale minulost i řady dalších postav – Leeny, místního kněze nebo Lauriho a jeho rodiny.

Originální názevKaikki synnit II
Stopáž46 minut
Rok výroby 2020
 P )D( ST HD
ŽánrSeriál