Podvádět, modlit se, zabíjet. Pokračování mezinárodně úspěšného kriminálního seriálu zasazeného do finské náboženské komunity (2020). Hrají: M. Ristinen, I. Kallénová, K. Salminenová, E. Jurvelin a další. Režie Mika Ronkainen

Vyšetřování prokázalo, že v případě Lepihalmeových šlo o vraždu, zřejmě byli ve svém domě někým otráveni. Ritola se dozvídá znepokojivou souvislost s Maari, která se mu přizná, že s manželi měla románek. Ritola uvěří tomu, že šlo pouze o jednu noc, to ale jeho žárlivost v ničem nesnižuje a není to ani nijak polehčující okolnost v rámci vyšetřování. Nepomáhá mu ani věčné dotírání jeho matky, která má spory se sousedem, ani stížnosti na ženskou sektu připravující se na příchod nového milénia.

Druhá řada mezinárodně úspěšného finského seriálu Desatero hříchů se ve svém ději vrací v ději o 15 let zpět, těsně před příchod nového milénia. Uzavřená komunita severofinské Varjaky nebyla ale ani tehdy příliš klidným místem k životu, ač to místní obyvatelé ze všech sil předstírají. Autoři seriálu Merja Aaakková a Mika Ronkainen pracují ve svém prequelu s hlavní postavou vyšetřovatele Ritoly, poznáme ale minulost i řady dalších postav – Leeny, místního kněze nebo Lauriho a jeho rodiny.

Originální názevKaikki synnit II
Stopáž45 minut
Rok výroby 2020
 )D( ST HD
ŽánrSeriál