Hudební ceny Žebřík 2018

Finálový večer a předávání cen z 27. ročníku hudební ankety ze dne 8. března 2019. Účinkují: T. Klus, Divokej Bill, Gaia Mesiah, Mydy Rabycad, V. Mišík a další. Večerem provázejí J. Kohák a I. Pazderková. Režie J. Turek

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Už 27. ročník Hudebních cen Žebřík je minulostí. Z finálového večera, který proběhl 8. března v plzeňském DEPO2015, si nejvíce cen odnesli Tomáš Klus, Marpo, Barbora Poláková a skupiny Lucie a Monkey Business. Zpěvákem roku je Marek Ztracený, nejlepší videoklip natočil Kapitán Demo.

Tomáš Klus dosáhl na Album roku, a to díky nahrávce Spolu. Stejnojmenné turné bodovalo i v kategorii Akce. Tuto kategorii ovládl rapper Marpo, který se může těšit i z umístění mezi nejlepšími alby. Zpěvačka roku Barbora Poláková zaujala svým originálním videoklipem 2–8-5 a Lucie triumfovala se skladbou Nejlepší, kterou znám.

Jedním z vrcholů večera byla honorace Osobnosti Žebříku. Speciální ocenění z rukou ředitele cen Žebřík Jardy Hudce převzal Vladimír Mišík, který zde zároveň oslavil své dvaasedmdesáté narozeniny.

V hodinovém záznamu kromě udílení cen nejlepším kapelám a interpretům uvidíte i koncertní vystoupení Tomáše Kluse, Vladimíra Mišíka, Divokýho Billa, Mydy Rabycad a Gaia Mesiah.

Stopáž60 minut
Rok výroby 2019
 P HD
ŽánrHudba