Duety pro Kuře
Přímý přenos velkého zábavného pořadu ve prospěch 21. ročníku projektu Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize moderuje Jolana Voldánová. Příběhy dětí představí, zazpívají a pomáhat budou M. Žbirka, L. Bílá, B. Basiková, V. Noid Bárta, Lake Malawi a další. Režie D. Slabý

Již 21 let funguje propojení České televize a charitativní sbírky Pomozte dětem s Kuřetem ve znaku. Letošní ročník televizního pořadu jsme se tak rozhodli spojit svět dětí a svět dospělých a připravili jsme pro vás speciální duety. Duety, ve kterých vystoupí slavné osobnosti po boku s talentovanými dětmi. Své písně si tak v dětsko-dospělých duetech postupně zazpívají Lucie Bílá, Bára Basiková, Meky Žbirka a Václav Noid Bárta. Dále vystoupí skupina O5 a Radeček a skupina Lake Malawi zahraje svou píseň Friend of a Friend, se kterou bude reprezentovat Českou republiku na letošní Eurovizi. Svět dětí a dospělých obohatí i naši vážení hosté a podporovatelé Kuřete – Marie Doležalová, Zdeněk Godla a Barbora Černošková. Moderace je již tradičně v rukou Jolany Voldánové.

Projektu Pomozte dětem můžete přispět i vy, a to např. bankovním převodem na číslo účtu 9595959595/0600 nebo odesláním DMS KURE 30, DMS KURE 60 nebo DMS KURE 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Pomozte dětem obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz. Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt, organizovaný společně Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti, spojený s celonárodní veřejnou sbírkou zaměřenou na přímou a účinnou pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let v celém Česku. Děje se tak každoročně od roku 1999. Hlavními cíli projektu jsou zvýšení kvality života dětí, vytváření rovných příležitostí pro všechny děti a různé skupiny dětské populace a podpora práv dětí na život v rodině nebo v náhradním rodinném prostředí.

Stopáž70 minut
Rok výroby 2019
 L ST HD
ŽánrZábava