Tenis

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Antii Hansen 14. 9. 2019 23:03 Reagovat 0 0

  MS v basketu 2019

  Super práce, chlapi!

 • tenista amater 9. 2. 2019 15:56 Reagovat 0 0

  čtyřhra ČR-NL Davis Cup 2019

  Ještě 2 dotazy/postřehy: 1. Žádné lob prohozy do rohu kurtu :(, 2. nechápu postavení ve čtyřhře, když servírujeme a neservírující hráč se staví těsně za síť. To proč? Return akorát schytá na tělo/do oka, a jinak musí stejně couvat zpátky. Tak proč se lepit na síť? A ještě jedna věc: zelené/žluté míčky na zeleném kurtu: občas nestíhám zjišťovat, kde se právě míček nachází. Proč nejsou ty Slazzengery/Dunlopy/Wilsony třeba červené? A jak s tím bojují sami tenisti?

 • tenista amater 2. 2. 2019 15:31 Reagovat 0 0

  čtyřhra ČR-NL Davis cup

  Může mi nějaký profík říct, proč tenisti na síti nikdy nehází míč podél sítě ve z kurtu (směrem k umpiru, že resp. na druhou stranu) ? Nikdy jsem takovou variantu neviděl použít.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi