Komisaři Nina Rubinová a Robert Karow vyšetřují spletité případy vražd v džungli německého velkoměsta. Německý kriminální seriál (2016). Hrají: M. Beckerová, M. Waschke, C. Genzkowová, T. Kalkhof, A. Tesla a další. Režie Christian von Castelberg

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Karowovi se podařilo zadržet Bergera, klíčového svědka v případu vraždy Karowova kolegy Gregora Maihacka. Při převozu k výslechu je ale Berger zastřelen neznámými útočníky. Je zřejmé, že se někdo snaží ze všech sil pohřbít pravdu o Maihackově smrti, ale Karow je ochoten nasadit všechny prostředky k tomu, aby vyšla na světlo. I kdyby ho to mělo stát vlastní život.

Berlínské kriminální příběhy s dvojicí vyšetřovatelů Nina Rubinová a Robert Karow jsou součástí populárního a dlouhou řadu let produkovaného kriminálního cyklu Místo činu. Mezi českými televizními diváky se seriál stal legendou díky původní postavě vyšetřovatele Horsta Schimanskiho. Seriál vznikal od začátku 70. let a je nejdéle souvisle vznikajícím seriálem v Německu, do současnosti bylo natočeno přes tisíc celovečerních epizod. Místo činu zastřešuje kriminální příběhy z několika německých měst, ve kterých působí jednotlivé týmy vyšetřovatelů. Epizody zasazené do Berlína jsou uváděny v české premiéře.

Originální názevStreets of Berlin
Stopáž89 minut
Rok výroby 2016
 P ST HD
ŽánrSeriál