Komisaři Nina Rubinová a Robert Karow vyšetřují spletité případy vražd v džungli německého velkoměsta. Německý kriminální seriál (2016). Hrají: M. Beckerová, M. Waschke, C. Genzkowová, T. Kalkhof, A. Tesla a další. Režie Torsten C. Fischer

Pořad bylo možné přehrát do 5. 2. 2021
Video není k dispozici

Matka od rodiny je nalezena mrtvá v podzemních garážích nákupního centra. Vše nasvědčuje tomu, že jí někdo nejprve srazil autem a poté ležící na zemi přejel. Policie se snaží vypátrat nejprve motiv činu, ten je ale stejně nejasný jako případní podezřelí. Stopy vedou k lidem v okolí oběti – manželovi, jeho milence a v neposlední řadě také k dospívajícímu synovi a jeho spolužačkám ze třídy..

Berlínské kriminální příběhy s dvojicí vyšetřovatelů Nina Rubinová a Robert Karow jsou součástí populárního a dlouhou řadu let produkovaného kriminálního cyklu Místo činu. Mezi českými televizními diváky se seriál stal legendou díky původní postavě vyšetřovatele Horsta Schimanskiho. Seriál vznikal od začátku 70. let a je nejdéle souvisle vznikajícím seriálem v Německu, do současnosti bylo natočeno přes tisíc celovečerních epizod. Místo činu zastřešuje kriminální příběhy z několika německých měst, ve kterých působí jednotlivé týmy vyšetřovatelů. Epizody zasazené do Berlína jsou uváděny v české premiéře.

Originální názevStreets of Berlin
Stopáž89 minut
Rok výroby 2016
 P ST HD
ŽánrSeriál