Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • karel  •  7. 12. 2020 18:23 Reagovat 4 1

  Výborný dokument - Proč ale česky ?

  Konečně kvalitní dokument z Tater. Proč je ale v češtině ? Přece nejsme analfabeti abychom nerozuměli Slovenčině...

 • cottonman 2 5. 8. 2019 19:10 Reagovat 2 0

  2.díl je ještě

  lepší, než ten první. Jsem rád, že to ČT vysílala. Výborné je, že jsem 1.díl mohl vidět na netovém vysílání. Takže diváci, co 2.díl nestihli skouknout ve vysílacím čase, tak ho můžou vidět ještě pár dní v i-vysílání..... .

 • cottonman 2. 8. 2019 12:10 Reagovat 8 0

  Je to famózní, už

  se těším na 2. díl. Nejlepší byl brouk svižník. Nejvtipnější medvědi, obírající zralé šišky z borovic limb ve 20 metrech .... :-) . Nejkrásnější (vedle vyder, ledňáčků a dalších malých ptáčků) byli vlci. A proč tam žije 7 vlčích smeček/cca 50 vlků+vlčat/ a desítky/stovky medvědů? NEOTRAVUJÍ je tam lidi!!! Těžba-minimální, turistů-minimum,doly+fabriky-žádné = minimální doprava.... . Snad to tak zůstane další stovky let ..... .

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi