Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • mája 8. 3. 2020 18:52 Reagovat 0 0

  Náročná práce

  Myslím,že tato práce,ať je jakkoliv hodnocená okolím,je neskutečně náročná na psychiku a lidé ,zabývající se veškerou lidskou špínou musí poznamenávat. Jsem toho názoru,že nějaká kontrola důležitá je,zvlášt co se dětského zneužívání týká a rozněž bezbřehého násilí,otázkou ovšem je,jací lidé jsou k této práci zvoleni.Jisté je,že jejich názor může být ovlivněn náboženstvím, národností či nějakým jiným přesvědčením či averzí.Rozhodně by měli mít odpovídající finanční ohodnocení(což mi v daném případě nepřišlo)a též mít výraznou psychologickou péči.

 • Fendi 4. 3. 2020 16:03 Reagovat 2 0

  A?

  Co chtěl autor tímto dokumentem říct? Že máme litovat ty, co se na tuhle stupidní práci nechají najmout? Jasně, že si budou tihle giganti dělat, co se jim zachce, když není vůle jim to jejich podnikání osekat. To, že se najímají agenturní zaměstnanci, kterým se nezaplatí, není problém jenom Filipín. To je evidentní problém všude na světě. Svět se změnil rozjezdem internetu. Lidi mají pocit, že to, co nemůžou dělat v reálu, prostě přesunout na internet. Pokud Googlu, FCB a ostatním polezou vlády do zadku a nepřistřihnouj jim pírka, tak se budou majitelé potutelně usmívat a ukazovat vztyčenej prostředníček. Když ty "čističe" nebaví čumět na videa a mazat příspěvky, tak ať si najdou jinou práci ... jasně, ona tam žádná jiná není, proto tam tohle své "pseudopodnikání" všichni přesouvají.

 • Vojta 18. 3. 2019 23:48 Reagovat 2 0

  Člověk slyší (a také si dovede představit) jakým bahnem se brodí ta slečna za pár šupů, jaké následky to zanechává na její psychice, jaké má asi sny. Je asi velmi silná a nevím, jak dlouho bych to vydržel já osobně. Byť jsem veliký cynik, tak asi moc dlouho ne. Pak vidíme Zuckerberga plácajícího své idealistické žvásty. To je ukázkové chucpe. Jestlipak si uvědomuje, co jím vlastněná síť dokáže. Že díky ní mohou mluvit k světu teroristé, blázni, sebevrazi. A pokud to sdělení nedoputuje k jiným uživatelům, přinejmenším je s ním konfrontována tato slečna a její kolegové. Nikde jsem reflexi tohoto příliš nezaznamenal, z jeho strany samé idealistické kecy, jako kdyby žil na jiné planetě. Vážně mi zůstává rozum stát.

 • a@b.c 14. 3. 2019 00:45 Reagovat 0 0

  filipino yaba rada

  duterte byl v detstvi znasilnen a priznal se k nekolika vrazdam v mladi... hybrid v duhovem tilku se najde i u nas

  • a 14. 3. 2019 00:47 Reagovat 0 0

   na FB to ale nenajdete...

 • Zbyněk Štíbr 13. 3. 2019 21:08 Reagovat 1 0

  Tak jako nějak

  jsem tušil, že podobná profese musí zákonitě někde existovat, ale že to bde zrovna v Manile, to by mě v životě nenapadlo. Asi kvůli mzdám. Zajímavá podívaná. Jen si říkám, zda likvidátoři fake news, kteří se holedbají vytížeností a problémy, by mohli sledovat hnůj v podobě dětského porna, či islamistických prasečin. Navíc za ty ubohé prachy.

 • Jan 12. 3. 2019 23:52 Reagovat 2 0

  Divný dokument, nepůsobí reálně.

  Za život jsem viděl mnoho dokumentárních filmů. Lze celkem rozpoznat zda je film točený na nějakou stranu, nebo nezávisle nebo kriticky. Tento film ačkoli se snaží působit tajemně a vážně či moudře, tak čistě jen obhajuje ty čističe. Nepůsobí na mne informativně, ale jako propagandistický. Celý dokument se táhne stylem jaký chce a neukazuje reálnou stránku věci. Obě strany. Ne, jen tu svou. Lépe si o tématu natočit film po svém (vybrat si témata co jako vadí), než čekat až to někdo udělá jiný a opravdu. A tak to udělali. Čističe samotné hodnotit nechci. Závěrem, film se podle mne snaží vzbudit dojem, jak ti čističi jsou citliví a jak trpí tím špatným co uboze musí díky službě lidu provádět.

 • hippie 11. 3. 2019 18:55 Reagovat 4 3

  A ten filipínskej pitomeček,

  co tak obdivuje jejich zrůdnýho fašistickýho prezidenta, to už je vyloženě na zvracení. A on mi tam vykládá, jak chce chránit mě před obsahem internetu. Bylo by bezvadný, kdyby se tihle ubožáci starali sami o sebe - ale když tímhle se dá tak krásně živit.

 • hippie 11. 3. 2019 18:34 Reagovat 6 6

  Vždycky mě zajímalo,

  jak vypadají tihle "pionýři morálky". Ani mě to nepřekvapilo, co jsem tu viděl. Jak jinak - pánbíčkářští fanatici, kteří se pohoršujou nad slovem "škeblička" a pro které je sex něčím podobným, jako vyvraždění neviňátek. Zoufalci "čistící" internet od nahoty - vlastně jim to přeju, Celej život se budou zabývat zcela zbytečnou "prací", zatímco nahoty na síti přibývá exponenciální řadou. Mám z toho škodolibou radost. Aspoň tahle jejich debilní válka proti "kozám" nemá na svém kontě hromady mrtvol, jako stejně nesmyslná válka proti drogám. Pakárna je to ale neskutečná.

  • Stana 13. 3. 2019 19:38 Reagovat 3 2

   Nerad, ale na Váš příspěvek musím reagovat. Zřejmě jste přehlídl kdo je zaměstnává a určuje pravidla. Podívejte se prosím znova na celý dokument, snad příjdete na to, koho vlastně odsuzujete.

   • hippie 14. 3. 2019 01:10 Reagovat 2 2

    To je úplně jednoduchý,

    odsuzuju zaměstnavatele, ale i zaměstnance, protože tu práci jistě vzali dobrovolně a z přesvědčení (alespoň se u toho tak tvářej). Stejně tak třeba v případě bolševickejch estébáků nepotřebuju oddělovat zaměstnavatele od zaměstnanců - obojí je zavrženíhodný.

  • a 14. 3. 2019 00:13 Reagovat 0 5

   a co se teprve deje, kdyz de*il ridi silne auto !) A co kdyz teda nebude nikdo hlidat dodrzovani odsouhlasenych pravidel...hmm ? ja bych vas treba krouhnul (nadsazka) kazda mince ma dve strany frikuline kazdop. buttplug je funny (cas 21:30) - vsadim se, ze dobre vis o co jde, ale co kdyby si treba tva babicka myslela, ze jde o spuntdo umyvadla, ktery se ti bude hodit do noveho bytu;D kam se hrabou na mr robota ;))

 • Alex 11. 3. 2019 15:20 Reagovat 10 0

  Konečně chápu

  „Jsme jako snajpři, jsme jako policisté“ ……….. když toto a jiná odůvodnění poslouchám, tak už chápu proč lidé za komunismu a fašizmu dělali to co dělali

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi