Ve vteřině ztratila vše, co v životě milovala. Diane Krugerová v hlavní roli strhujícího thrilleru o pomstě a spravedlnosti (2017). Dále hrají: D. Moschitto, N. Acar a další. Režie Fatih Akin

Pořad je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysíláním
Video není k dispozici

Docela obyčejný den se pro Katju změnil ve vteřině v děsivou noční můru. Při bombovém útoku přišla o manžela i malého synka. Rodina i přátelé se snaží být oporou, ale pro Katju má život už jen jediný cíl – dosáhnout spravedlnosti pro své milované. Zlo, se kterým se setkává, je ale těžké postavit před tribunál a zároveň je mnohem širší, než si kdy uměla představit.

Psychologický thriller Fatiha Akina volně vychází ze skutečné kauzy rasově motivovaných teroristických útoků v Německu, které spáchala neonacistická organizace v letech 2000 – 2007. Snímek se zaměřuje na otázku pomsty, spravedlnosti a osobní morálky v současném citelně se radikalizujícím západním světě. Hlavní roli Katji ztvárnila německá herečka Diane Krugerová, která byla za svůj výkon oceněna na prestižním Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes, kde měl snímek v roce 2017 svou premiéru.

Originální názevAus dem Nichts
Stopáž102 minut
Rok výroby 2017
 P ST HD
ŽánrFilm 15+