Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Alfierri 12. 7. 2019 15:10 Reagovat 3 0

  Nelson Mandela - renomovaný vrah

  Opěvujete už celá desetiletí Nelsona Mandelu jako "symbol odporu proti bělošskému apartheidu a rasismu" - ale zapomínáte na to, že Mandela umožnil v Africe postupnou legitimizaci černošského rasismu vůči bělochům - beztrestné násilí páchaném gangy černochů na bílých ženách, ale I nárůst rasistických postojů černochů vůči bílým obyvatelům nejen v JAR, ale i v Evropě!

 • Václav 25. 7. 2018 22:04 Reagovat 5 3

  Přihlouplá pohádka pro naivní jedince, neznající skutečnost!

 • Pepa 24. 7. 2018 09:23 Reagovat 5 1

  Nelson mandela byl původně stoupencem

  ghándíovské cesty nenásilného odporu, poté velmi rychle po vzoru svých marxistických oblíbenců přešel na cestu násilí. Mandela teroristickou marxistickou skupinu Umkhonto we Sizwe (Kopí národa), tedy ozbrojené křídlo Afrického národního kongresu (ANC), dokonce spoluzakládal a patřil mezi její nejdůležitější členy. Inspiroval se v partyzánském boji Fidela Castra, Che Guevary či Mao Ce-tunga. ANC byl také během studené války značně podporován Sovětským svazem a sám Mandela obdivoval Marxe, Engelse i Lenina. Je smutné, že někoho takového takzvaná liberální levice tak nekriticky obdivuje, i když má krev na rukou. Podobně progresivističtí levicoví aktivisté obdivují Fidela Castra, Ernesta „Che“ Guevaru a další.

 • Koloman 21. 7. 2018 18:12 Reagovat 1 3

  diky

  Diky za tento serial. My Romove jsme prijali s povdekem, ze se vysila serial o temnych strankach historie 20.stoleti.

 • Fero 18. 7. 2018 13:31 Reagovat 5 1

  Mandela

  Ceska tv nakupuje porady, ktere nemaji ani hodnotu materialu, na ktery byly natoceny ... opravdu je cela nase republika zvedava na zlocinne skutky tohoto cerneho bratra/lotra a jeho o nic lepsi manzelky! Za takove porady utracite moje koncesionarske poplatky! Cert Vas vem!!!

 • Jiří 10. 7. 2018 21:01 Reagovat 12 2

  Za Nelsona Mandely byl v JAR aparteid,

  o nímž věděl celý svět. Dnes je v JAR genocida bělochů, o které se dozvídáme jen z nezávislých a opravdu svobodných médií.

  • František Šipr  •  21. 7. 2018 21:05 Reagovat 4 0

   re Jiří

   Vážený Jiří, to je 1. fáze. 2.fáze bude vzor Zimbabwe. 3. fáze - uprchlíci do Evropy.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi