Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • úchvatné! 16. 7. 2020 09:41 Celá diskuse

    Sorentino JE prostě kouzelník!

    A to nejen obrazem, pečlivě vicizelovaným, ať detaily, či naopak velké záběry, krása barev, kompozice, VÍ, co chce ukázat, a jak v diskusi uvedeno, kdo viděl originál, JE naprosto vtažen a vidí, JAK skvěle je vše uděláno! A btw, české stopy.. že hudba je pečlivě vybrána Sorentinem, sedí ke scénám, je u něj samozřejmé a jasné, ale za 1 den k seriálu hudbu nahrál čnso, což je radost poslechu (viz odkaz na zprávu pod obecným úvodem k seriálu), ale i v 1.díle, x záběrů na cz vlajku na St. Peter´s square, což je zřejmě odkaz/poděkování českým stunt koordinátorům, neb od 1. dílu jsou v závěreč. titulcích uvedeni češi, jakožto právě toto.. tedy i české stopy z vícero míst, ale seriál opravdu, jako Sorentinova laťka filmů a sdělného vizuálu, je uhrančivá! A to se tepve krása přediva a epizodek rozehrává, premiéru jsem neviděla, ale vážně díky i za opakování! A bude-li pokračování, new pope? Poetika a nejednoznačnost, každý lavíruje na/v tom svém, jen škoda, že čt ještě neumožnila duály v ivysílání. Chystá se úplně nová podoba app, šlo by to do toho zakomponovat? Či je to otázka také práv na původní audio stopu, na oněch cca 10-14 dní dostupnosti online? Kéž by to někdy bylo! Snad. Holt zatím pořád jen v tv, nebo jiný zdroj, ale to už je svět. S či bez corony... Ale i tak, díky, Sorentino!

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.