Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Marianna 17. 8. 2021 20:48 Reagovat 0 0

  Nový papež

  Prosím neví někdo, kdy se bude vysílat Nový papež? Den, hodina...

 • Krišonka  •  3. 9. 2020 16:42 Reagovat 0 0

  Ďalšia séria

  je natočená.S názvom Nový papež. The new pope.

 • Miroslava Jelenová 30. 8. 2020 21:36 Reagovat 4 5

  Mladý papež

  Děkuji ČT za vysílání mimořádného seriálu Mladý papež. Samotný ústřední motiv tohoto seriálu je děsivý jako peklo - jak může někdo dát své dítě do siročince . Ale zároveň je to silné a geniální . Ale takoví rodiče by se měli trestat . Dívám se na ten seriál a kochám se. S pozdravem M.Jelenová

 • KV 27. 8. 2020 08:40 Reagovat 8 5

  Pokračování

  Úchvatný zážitek! Pevně doufám, že budete vysílat navazující seriál Nový papež.

 • Miloslava Patzeltová 27. 8. 2020 05:30 Reagovat 7 5

  Síla!

 • úchvatné! 16. 7. 2020 09:41 Reagovat 20 21

  Sorentino JE prostě kouzelník!

  A to nejen obrazem, pečlivě vicizelovaným, ať detaily, či naopak velké záběry, krása barev, kompozice, VÍ, co chce ukázat, a jak v diskusi uvedeno, kdo viděl originál, JE naprosto vtažen a vidí, JAK skvěle je vše uděláno! A btw, české stopy.. že hudba je pečlivě vybrána Sorentinem, sedí ke scénám, je u něj samozřejmé a jasné, ale za 1 den k seriálu hudbu nahrál čnso, což je radost poslechu (viz odkaz na zprávu pod obecným úvodem k seriálu), ale i v 1.díle, x záběrů na cz vlajku na St. Peter´s square, což je zřejmě odkaz/poděkování českým stunt koordinátorům, neb od 1. dílu jsou v závěreč. titulcích uvedeni češi, jakožto právě toto.. tedy i české stopy z vícero míst, ale seriál opravdu, jako Sorentinova laťka filmů a sdělného vizuálu, je uhrančivá! A to se tepve krása přediva a epizodek rozehrává, premiéru jsem neviděla, ale vážně díky i za opakování! A bude-li pokračování, new pope? Poetika a nejednoznačnost, každý lavíruje na/v tom svém, jen škoda, že čt ještě neumožnila duály v ivysílání. Chystá se úplně nová podoba app, šlo by to do toho zakomponovat? Či je to otázka také práv na původní audio stopu, na oněch cca 10-14 dní dostupnosti online? Kéž by to někdy bylo! Snad. Holt zatím pořád jen v tv, nebo jiný zdroj, ale to už je svět. S či bez corony... Ale i tak, díky, Sorentino!

 • Baba Jaga 2. 7. 2020 13:51 Reagovat 19 27

  Dík za opakování,

  neb mne při prvním vysílání v r. 2018 tento seriál minul. Zajímavý je.

 • Krišonka  •  1. 1. 2019 08:40 Reagovat 26 32

  Z časových dôvodov sa mi

  až včera podarilo tento seriál dopozerať. Priemerne som videla 2 časti v jeden deň,keby som mala k dispozícii viac času, pozrela by som všetkých 10 dielov naraz. Pre seba a pre niektorých známych som ho zhodnotila slovami, že tento seriál patrí k najlepšiemu, čo sa mi v doterajšom živote podarilo vidieť.(z televíznej a filmovej scény) Seriál sa dostal do mojej pozornosti vďaka ČT. V prípade, že by bol niekto zvedavý, čo sa mi na ňom páčilo,je odpoveď tu.Všetko.(téma,spracovanie,herci, výprava, kostýmy, hudba, vtip,dojemnosť, prekvapenie,vážnosť,......)

 • MB 27. 12. 2018 17:53 Reagovat 12 11

  resumé?

  Seriál jsem sledoval se zájmem, ale jak ho hodnotit nevím. Jistě, herecké výkony, výprava a provedení výborné. Téma zajímavé. Provokativní, mnohdy nevyzpytatelné a troufám si říci poťouchlé chování mladého papeže mi připomíná některé manažery z firmy, mezi nimiž je nadprůměrné procento psychopatů. Asi jsem od seriálu očekával více, možná nějaké "vyšší sdělení" nebo "nasměrování". Ani samotnému závěru nerozumím- mladý papež zkolaboval u umřel? Někteří lidé tady v diskusi rozebírají kvalitu dabingu, já se snažím vůbec pochopit obsah...

 • LM 12. 12. 2018 14:43 Reagovat 36 30

  ...

  Tak to sa podarilo! Pápež, ktorý bol naozaj čistý ako ľalia a nikto na neho nič nemohol. Byť to realita, a ľutujem, že nie je, sú tam v tom Vatikáne všetci v ...... Jude Law vynikajúci, aj český dabing v podaní Sašu Rašilova - No.1.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (5)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi