První píseň Marie Rottrové po 9 letech je titulní skladbou Zrádců

„Ze spolupráce s Marií Rottrovou mám velkou radost, píseň Cesta jsme jí s Tomášem Belkem napsali na tělo. Paní Rottrová pro mne patří mezi hrstku skutečně profesionálně vybavených a v projevu velmi důvěryhodných českých zpěvaček. Těch pár společných hodin ve studiu byl pro mne velký zážitek“, říká Petr Ostrouchov, autor hudby pro celou kriminální minisérii.

Marie Rottrová: Cesta

Marie Rottrová: Cesta

Text písně Cesta napsal Tomáš Belko, hudbu složil a nahrávku produkoval Petr Ostrouchov, na klavír a varhany Hammond Marii Rottrovou doprovází Ondřej Pivec (držitel ceny Grammy za album Gregory Portera), jehož spolupracovníci v New Yorku přispěli gospelovým sborem.

„Na platformě krimiálního žánru se ve Zrádcích scénáristy Miro Šifra prolínají tři příběhy. Zachycují tři nemocná ega, tři iluze, které ve svém souhrnu pojmenovávají náš svět. První a ústřední příběh jsme si s Jan Kadlec a Martin Douba v jeho archetypu pojmenovali jako pohádku o chlapci, který se vypravil do světa hledat štěstí. Klip k ústřední písniCestaPetr Ostrouchov a Tomas Belko empatizuje právě tento hrdinou si chybně vyložený mýtus. Hlas Marie Rottrové zde zastupuje a souzní s rodiči hlavní postavy. Je to píseň matky svému synovi,“ doplňuje Viktor Tauš.