Osoby a obsazení

Lenka Krobotová
Lenka Krobotová

kpt. Petra Vávrová

Petra Vávrová je analytička v protidrogové centrále v Praze. Po smrti svého nadřízeného se snaží zjistit, kdo byl jeho informátor a narazí tak na Davida. Získá vůči němu důvěru a společně se pokoušejí získat hlavu vietnamské mafie. Petra má dvě děti a je krátce po mateřské. Její manžel pracuje na ministerstvu vnitra a případ, do něhož se Vávrová zamotává, ohrožuje jeho kariéru. Osobní a pracovní životy se kříží a je otázkou, jestli se v důsledku jejího pátrání nezhroutí manželský vztah.


Cyril Dobrý
Cyril Dobrý

David Frýdl

David je mladý dealer a zároveň policejní informátor. Je členem skupiny, která vlastní chemičku v Hradci Králové a úzce spolupracuje s vietnamskou mafií při výrobě pervitinu. David prodává a distribuuje pervitin prostřednictvím internetového obchodu. David je stále chlapec. Je sobecký, sebestředný a lidi dělí na vítězství a na lůzry – sám nemá pochybnosti, kam patří. Bydlí s nejlepším kamarádem Reném v luxusním bytě a řídí nejnovější Teslu. Na konci pilotní epizody se ale ocitne uprostřed dvou světů – policie a mafie – a oba světy ohrožují jeho život.


Václav Neužil
Václav Neužil

mjr. Jan Blažek

Jan Blažek je zkušený operativníc z protidrogového. Chce za každou cenu získat důkaz, který by vietnamskou mafii usvědčil a podřídí tomu všechno. Začne riskovat až příliš, bez ohledu na následky, které to způsobí. Šachista hrající na několika liniích zároveň. Rozehnanou partii však není schopen v konečném výsledku zvládnout.


Miloslav Pecháček Miloslav Pecháček René
Eva Elsnerová Eva Elsnerová Davidova matka
Přemysl Bureš Přemysl Bureš Davidův otec