Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • tomáš 15. 12. 2012 06:53 Reagovat 32 0

    !!!

    Nádhera. Nemám rád historické filmy ani knížky - prostě mě to míjí, ale tohle byla malá bomba v krásném ránu. Skvělý Tomek, kterému jsem věřil každou minutu jeho hraní, perfektní Satoranský plus zbytek herců (snad jen M. Etzler byl na mně příliš expresivní...možná zbytečně). Dostalo mě to a mám to pořád v hlavě. O neuvěřitelném vysílacím čase se asi není třeba rozepisovat - možná se dožiju někdy vysvětlení, PROČ... Všichni, kdož se nedívali, můžou litovat: viděl jsem sice drobný, leč silou uragánu mohutný zázrak. Díky.

  • Milena 10. 12. 2012 18:53 Reagovat 25 0

    Vysílací čas?!

    Prosím, opakujte v lepším čase! V tomto čase ještě spím! Pokud ne, vypravuji se do zaměstnání! Je mi líto, že v podvečer není na co koukat! Vyměňte noční Tv filmy za přiblblý pořad "Můžeme dál"!!!

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi