Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jiří Tomáš 4. 6. 2019 11:12 Reagovat 0 0

  Vazeni...me komentar nevadi...ale co me uuuuplne totalne trapi je to ze nevim kdo to dabuje??? Mozek uz mam zavareny a ne si toho dotycneho vybavit. Prosim pomozte mi...dekuji

 • 14. 5. 2019 11:21

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • johny 2. 4. 2019 20:58 Reagovat 7 3

  Dobré

  Nechápu moc ty záporné hodnocení. Já se nad českým komentářem náramně pobavil. Dokonce tak, že jsem měl hned lepší den. Dokumentů o přírodě s "normálním vyprávěním a jasných faktů" jsou minimálně stovky, takže je z čeho vybírat. Toto je pojato komicky a takových moc není. Za mě super a děkuji. Humoru není nikdy dost.

 • bobomiki 14. 5. 2018 11:16 Reagovat 4 1

  Medvědi

  Sledoval jsem díl Medvědi - sto způsobů přežití. Něco tak ubohého jsem nikdy neslyšel. Aby dabér používal slova "dement" "blb" to je ubohost nejvyššího kalibru.

  • Vladimír 22. 5. 2018 14:20 Reagovat 3 1

   Pozrel som si jeden z dielov. Komentár ma absolútne šokoval - myslím v negatívnom slova zmysle. Zábery sú krásne, seriál by bol veľmi poučný, ale "vďaka" komentáru (obsahujúcom až vulgarizmy) sa to nedá pozerať. A to je dokument pre deti! Žiaľ, zdá sa, že originálny komentár je ladený rovnako, takže to nie je vina a nevhodná iniciatíva ČT, ale tvorcov. V tomto BBC sklamalo - je to snaha o trápny "americký" štýl pre negramotných občanov?!

 • Lenka 1. 4. 2018 14:59 Reagovat 13 3

  Komentář

  Dobrý den, Nejsem příznivcem komentářů a kritik, ale tentokrát mně to nedalo. Komentování BBS pořadu je příšerné. Odradilo mě to od sledování. Možná by stálo za to, přemýšlet o změně. Je to opravdu strašné. Tak hezký a kvalitní pořad a takhle ho zkazit infantilním až přihlouplým hlasovým průvodcem.

  • ÁDA 1. 5. 2018 13:31 Reagovat 6 2

   Souhlasím

   Takový krásný, poučný a zajímavý pořad doslova zničit "průvodním slovem", to je na facku. Takový přiblblý komentář snad nemohl vymyslet nikdo, kdo má pořady tohoto typu rád. To už snad raděj nechat beze slov a jen podkres hudbou. Jak se dá krásný pořad doslova zničit.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi