Nahrávám video
Hledám práci

8. březen 2011

Část: Olomoucký základ pro světové karoserie

Obsah dílu

Mámy bez práce — Jak změnit profesi — Olomoucký základ pro světové karoserie — Ředitel ošetřovatelem žiraf — Arcibiskup o práci

Části dílu

00:30
Mámy bez práce
  Míša a Eva jsou dvě sympatické mámy z Olomouce, kterým za pár měsíců vyprší rodičovská dovolená. Ani jedna z nich v tuhle chvíli netuší, co bude pak. Nemají totiž kam nastoupit. Jaké mají možnosti?
  07:42
  Jak změnit profesi
   Jestli hledáte práci a pořád marně, možná už vás napadlo, že je čas změnit profesi anebo se dovzdělat. Jak na to? Poradí odbornice z Úřadu práce ve Frýdku-Místku Renáta Tylečková.
   10:25
   Olomoucký základ pro světové karoserie
    Na návštěvu půjdeme do olomoucké firmy, která pomáhá na svět autokaroseriím světových značek. Vyrábí formy, v nichž se pak základy aut dělají. A daří se jí to skvěle – získala titul Firma roku 2010 Olomouckého kraje.
    16:26
    Kompetence
     18:13
     Ředitel ošetřovatelem žiraf
      Ředitel olomoucké zoo Radomír Habáň šéfuje lidem i zvířatům. Exkluzivně pro nás svlékne sako, oblékne pracovní úbor a dostane za úkol kompletně obstarat žirafí stádo. Což znamená vykydat hnůj, nastlat čistou slámu, doplnit seno i krmení do žlabu. Jak to asi zvládne?
      23:57
      Pracovní nabídky
       24:27
       Arcibiskup o práci
        Mít práci, o kterou člověk stojí, to potěší každého, ať už věříme v cokoli. Co si o pracovním úspěchu a cestě k němu myslí olomoucký arcibiskup Jan Graubner?
        Přehrát celé video
        Stopáž26 minut
        Další díl
        15. březen 2011

        Napište nám