Staňte se i vy svědky neuvěřitelných výkonů a nečekaných situací! V. Bernatský a P. Svěcený tentokrát pozvali T. Hanáka, J. Čvančarovou, M. Augustovou, M. Vašuta, S. Rašilova a M. Zbrožka (2007). Připravili: M. Nevín, K. Kajfosz a J. Procházka

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Scenáristé a moderátoři Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený pro vás opět přichystali v pořadí již sedmou hodinovou přehlídku fascinujících výkonů a kuriozit, které se jen tak nevidí.

Do studia přijalo pozvání hned několik známých osobností. Pokud chcete vidět, jak herec a moderátor Tomáš Hanák odhalí systém rozvíjení svého sexappealu a charisma a prozradí tajemství, proč stále vévodí žebříčkům nejpřitažlivějších mužů v ČR, Marka Vašuta, českého Bruce Willise, který si nechal opět narůst vlasy a předvede své umění ovládat střídavý elektrický proud, Sašu Rašilova, který se představí jako vynikající gymnasta, kytarista a především mistr obličejové mimiky, Martina Zbrožka, který předvede ukázku ze své ochotnické opery, ve které hraje, diriguje, tancuje i zpívá sám, herečku Jitku Jančarovou, která prozradí svoji zálibu v nošení blond paruk a také podstoupí přímo ve studiu popravu gilotinou nebo moderátorku Marcelu Augustovou, která prozradí, co se děje při vysílání Událostí pod zpravodajským stolem a také podstoupí reparát zkoušek na DAMU, dívejte se ve středu 17. října ve 20.00 na ČT1.

Ve studiu dále přivítáme nejstarší mažoretkový soubor na světě - Bambulky (průměrný věk 84 let), pana Miloslava Hůlka, který basu piv otevře dvaceti různými předměty - počínaje dámskou lodičkou konče třeba angličákem nebo pana Františka Olborta, který v podstatě cokoliv dokáže na zhruba sedm metrů zabodnout do dřevěného terče (naběračky, příbory, nůžky atd...)

Moderují: Vojtěch Bernatský, Petr Svěcený a Nikola Birklenová.

Účinkují: Marek Vašut, Tomáš Hanák, Marcela Augustová, Saša Rašilov, Jitka Čvančarová, Martin Zbrožek a další.

Stopáž50 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava