19. ročník tradičního charitativního pořadu bude ve znamení netradičních spojení a originálních vystoupení. Pořadem provedou Marie Doležalová a Jolana Voldánová. Dále účinkují: M. Jandová, E. Pilarová, J. Prachař, V. Kopta, M. Ztracený, P. Šporcl, H. Holišová, O. Ruml, I. Pazderková, Sebastian a další. Režie M. Čech

19 let už Kuře pomáhá dětem a přináší nejen zábavu na vaše obrazovky, ale také představuje osudy lidí, kteří neměli v životě to štěstí, aby se narodili zdraví. Tuto myšlenku kromě nespočtu televizních diváků podporují každý rok známé osobnosti. Ani letos tomu nebude jinak a Pomozte dětem v přímém přenosu navštíví například M. Jandová, E. Pilarová, J. Prachař, V. Kopta, M. Ztracený, P. Šporcl, H. Holišová, O. Ruml, I. Pazderková, Sebastian a další. Moderace se zhostí dvojice Jolana Voldánová s Marií Doležalovou, a to ze Studia 4 na Kavčích Horách.

Projektu Pomozte dětem můžete přispět i vy, a to např. bankovním převodem na číslo účtu 9595959595/0600 nebo odesláním DMS KURE 30, DMS KURE 60 nebo DMS KURE 90 na telefonní číslo 87 777.

Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Pomozte dětem obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

Službu DMS provozuje Fórum dárců. Technicky zajišťuje ATS Praha.

Stopáž70 minut
Rok výroby 2017
 L HD
ŽánrZábava