Studenti

Jsou nejmladší skupinou, je jim 22–26 let a skoro všichni stále studují, proto Studenti. Kamarádi plánují společné bydlení, a tak si v projektu chtěli mimo jiné vyzkoušet, jak jim to půjde. Dohromady se neznají dlouho, ale věří, že toto přátelství bude na celý život. Předpokládají, že se projekt bude odehrávat v období komunismu.

Tomáš Halva
Tomáš Halva

Tomáš studuje mediální a komunikační obor. Rád by pracoval v marketingu nebo médiích. Při práci v kavárně se seznámil s Terezou, se kterou začal spolubydlet. S Vlastimilem a se všemi děvčaty plánují společné bydlení v Praze.


Vlastimil Navrátil
Vlastimil Navrátil

Vlastimil studuje pedagogickou fakultu obor Biologie a výchova ke zdraví. Dětství prožil na vesnici na jižní Moravě a díky tomu má kladný vztah k přírodě, zvířatům a manuální práci. „Hlad, to je, když ručičky nechtějí pracovat“ – to je definice jeho maminky. Angažoval se v dětském parlamentu a věří, že když se chce, všechno jde.


Monika Mládková
Monika Mládková

Monika pochází z velké rodiny, má 5 sourozenců. Vystudovala hotelnictví a nyní studuje pedagogiku. Pracuje v kavárně a v dětském koutku. Práce s dětmi ji moc baví. V televizi se už objevila v jedenácti letech v dokumentu „Je nás hodně, no a co“, který pojednával o rodinách s více dětmi.


Kristýna Sůvová
Kristýna Sůvová

Kristýna pracuje v kanceláři logistiky v jazykové škole. Pracovala jako au-pair a chůva, absolvovala kurz Montessori a dále by se chtěla věnovat vzdělávání dětí i dospělých.


Tereza Hrdličková
Tereza Hrdličková

Tereza vystudovala hotelnictví a ekonomii se zaměřením na cestovní ruch. Je optimistka, ráda dělá lidem radost a kreativně tvoří. Má ráda společnost a baví ji práce s lidmi. I s titulem inženýr pracuje v kavárně, protože nechce být zavřená v kanceláři.


Deník týmu

Soutěžní týmy