Slovenští muži vrací úder

Galakoncert z pražské Lucerny, který nabídl setkání s legendami slovenské populární hudby (2017). Účinkují: P. Nagy, P. Hammel, Š. Margita, V. Patejdl, M. Kňažko, A. Ďurica, M. Harich, M. Bagárová, H. Janků a další. Hraje Big Band Českého rozhlasu s dirigentem V. Valovičem. Večer moderují H. Heřmánková, M. Tomsová a M. Retková. Režie J. Wehrenberg

Benefiční galakoncert „Slovenští muži vrací úder“, pořádaný 2. října 2017 v pražské Lucerně, volně navázal na velmi úspěšný benefiční galakoncert „Slovenské divy“ v Praze, který se uskutečnil o rok a půl dříve. Koncert se konal za účasti plejády hvězd slovenského populárního nebe, ať už se jednalo o slovenské legendy nebo o hvězdy z let nedávných nebo současných. Zazněly zde kromě známých a oblíbených hitů i netradiční duety a jako hosté vystoupily zpěvačky, které si interpreti pozvali.

Pořad moderovaly známé televizní moderátorky Hana Heřmánková, Marie Tomsová a Marie Retková. Uslyšíte mj. písně Čakám na zázrak, Posledná pieseň, Aj tak sme stále frajeri, Kristínka iba spí, Kaskadér a Jaká to nádhera.

Stopáž65 minut
Rok výroby 2017
 HD
ŽánrHudba