Talk show Jana Krause. Hosté: Martin Pecina, Katarína Knechtová, Eliška Landovská. Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše

Pozvaní hosté:
Martin Pecina – ministr vnitra
Katarína Knechtová – slovenská zpěvačka
Eliška Landovská – astroložka a numeroložka

Klikněte pro větší obrázek Martin Pecina je současný ministr vnitra a bývalý předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, který je pověstný svou schopností nacházet rázná a především neobvyklá řešení problémů. Jana Krause zajímalo, jak se mu podařilo dosáhnout úspěchu při potlačování extremismu, jaké jsou jeho nové návrhy protikorupčních opatření a proč se nám podle jeho názoru dosud nedařilo s korupcí úspěšně bojovat. Dozvíte se také, zda někdo nabízel Martinu Pecinovi úplatek a jak se dnes úplatky nabízejí.
Klikněte pro větší obrázek Katarína Knechtová je nejen úspěšná zpěvačka, ale i klavíristka, kytaristka a skladatelka svých hitů. Po dlouholeté spolupráci se skupinou Peha se vydala na sólovou dráhu. Jaké jsou její plány v hudební kariéře a jaký vliv má její práce na osobní život? Jan Kraus byl překvapen, s kým Katarína momentálně bydlí.
Klikněte pro větší obrázek Astroložka a numeroložka Eliška Landovská dokáže číst z obličejů a Jana Krause zajímaly alespoň základní znaky, podle kterých si lze udělat úsudek o vašem protějšku. Co lze o člověku zjistit podle tvaru jeho očí, nosu, úst či uší? Co vyčetla paní Eliška z obličeje Jana Krause a co prozradil obličej pana ministra Peciny?

S kým jste se nejvíc uvolnili?

19 % Martin Pecina 20 % Katarína Knechtová 61 % Eliška Landovská
Stopáž43 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrZábava