MOTOCYKLY

Chcete originální motorku? Postavte si ji

15. 10. 2011

Pod pojmem upravená motorka si každý představí něco jiného, někomu bude stačit otevřený výfuk, někdo si potrpí na divokou změnu designu, kdo chce zajít dál, ten si motorku vyrobí celou sám

Chcete originální motorku? Postavte si ji V tomhle případě nejde o úpravu, ale stavbu, hlavně proto, že se nic nepředělává, ale skládá rovnou od podlahy, nebo spíš od kol. Právě to je případ radikálního stroje s názvem Impossible Brutality. Mohlo by se zdát, že tohle peklo k nám připlulo z USA, pletete se. Rodištěm motocyklu je Frenštát pod Radhoštěm a doba, kterou strávil Dalibor Rohan vymýšlením a výrobou, se dá počítat na měsíce.

Chcete originální motorku? Postavte si ji Protože jde o specialitku od kol po nádrž, není nic divného ani na tom, že kromě Dalibora pomáhalo několik dalších kamarádů. Možná že kdyby Impossible Brutality viděli tvůrci pořadu American Chopper, asi by se brzo přestěhovali do Frenštátu. Dneska se peníze dávají do akcií, fondů a nebo do zlata. Tak co je pro změnu vrazit do mašiny… Díky tomu, že má motorka značku a homologační drobnosti, dá se s ní zcela legálně korzovat českým provozem a když je pěkná cesta, ujede na ní Dalibor klidně dvě stě kilometrů za odpoledne.

Chcete originální motorku? Postavte si ji Název Impossible Brutality se týká jen vzhledu a i když má na sobě motorka lebek jak v Kostnici, sedí se na ní příjemně. A když je pod koly rovný asfalt, nečeká na vás nic jiného než bezstarostná jízda za doprovodu nízkootáčkového brumlání.

Autor: Přemysl Vaněk