Většina z nás občas cestuje v autech s dětmi, ale víme, jak jim cestu nejvíce zpříjemnit? Otestujeme dva vozy vybrané z různých pohledů na věc

Obsah dílu

Přehrát vše

Náš nejvzácnější náklad, dětičky. Že musí každé sedět v sedačce je dnes už jasné, ale nebylo tomu tak vždycky, dokonce ještě docela nedávno byla sedačka jen k tomu, aby dítě lépe vidělo z okna. Tak se na sedačky a jejich historii podíváme zblízka.

Hyundai ix35 má nový facelift, docela mu sluší. Zůstal mu velký prostor na zadních sedačkách a hodně, hodně plastů. Pojďte se s ním projet.

Kdo někdy viděl Petra na kole, musí uznat, že je to Pan cyklista, hodně najezdí a dost toho na kole umí. Ale umí taky správně připevnit kolo na střechu auta? A co když to někdo udělá špatně, jak to s takovým kolem dopadne? Vyzkoušíme.

Opel Meriva je označován jako flexibilní auto. Co to může znamenat? Zřejmě půjde o všelijaká přenastavení a hejblátka, uvidíme.

To jste věděli, že rodič věnuje dítěti v autě až třicet procent pozornosti? To je docela hodně a není to zrovna bezpečné číslo. A tak jsme vyzkoušeli jednu z takových technických fines, jak tohle číslo trochu zmenšit. Také přidáme pár tipů, jak děti v autě zabavit, aby se nenudily.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2014
 P ST HD