Atletika

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Chochlík 14. 8. 2017 07:53 Reagovat 6 3

  Velké rozpaky

  ČT která má tolik zkušeností s atletikou v Londýně selhala. Studio: Záruba nebyl dobrou volbou. Šlápnutím vedle bylo angažmá Formanové, která díky mizerné slovní zásobě měla problém vyjádřit svou myšlenku. Někdy mi ji bylo až líto, jak se křečovitě snažila vstoupit do debaty. Výborná naopak byla Kašpárková. Tragické byly střihy mezi disciplínami. Ale to je asi problém britské režie. Dusík je zamilovaný do Bolta? Ještě že se dalo přepnout na Eurosport. Díky Štěpáne Škorpile!

  • Jana 19. 8. 2017 20:58 Reagovat 1 0

   Souhlasím

   Souhlasím, že Šárka Kašpárková se v souhrnu představila výborně, každým dnem se lepšila, mluvila k věci a mluvila hezky (navíc spisovně!) I pro mně angažmá Roberta Záruby pro studio o atletice bylo nešťastné - ČT atletická studia umí (olympiády), ale dojem z tohoto studia byl rozpačitý: studio zbytečné, neinformativní, nezábavné až špatné. Napadalo mě, jestli ČT nemohla - anebo snad nechtěla - angažovat aspoň extreně V. Drbohlava. Je chodící studnicí znalostí o atletice i její historii. Kdyýž občas něco (třeba maraton) komentují společně V. Drbohlav a M. Dusík, je to lahůdka a i člověk, který o atletice ví hodně, se vždycky dozví něco nového. Jemu by se určitě nemohlo stát, že by studio nudilo. Bezvýhradně souhlasím se vším, co jste napsal o Lídě Formanové. To bylo opravdu veliké šlápnutí vedle, i mně jí bylo až líto. Uškodila nejen přenosům, ale i sama sobě.

 • Valerij Borzov CCCP 13. 8. 2017 22:15 Reagovat 7 6

  To jsou přenosy??!!!

  Co to je za *** v britské,anebo čí režii??? Čumíme na samostatně běžící americkou běžkyni ve štafetě na čtyřikrát 400 m a co se děje ve finiši o další medaile ví jenom bůh!!! A i dle dosažených časů je vidět, jak jde atletika dolů s kvalitou! Pro soudruha MODRÁTORA z ČT dodám, že naše atletka z bývalé,vynikající medailové štafety se jmenovala Matějíčková a ne Matějkovičová!!! Co by jsme dnes dali za takové atletky, které reprezentovaly naší Československou SOCIALISTICKOU republiku v osmdesátých letech!! To byla radost a hrdost se dívat na naše tehdejší reprezentanty!!! A v běhu žen na 800 m dnes doběhla první ŽENA na třetím a další na pátém místě!!!****Hlavně že se všichni naváželi a permanentně navážejí do naší skvělé reprezentantky Jarmily Kratochvílové,či Jarmily Fibingerové!!!Přitom tak příkladně,vzorně reprezentovali naší Československou SOCIALISTICKOU vlast!!

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

  • Valerij Borzov CCCP 13. 8. 2017 22:33 Reagovat 5 5

   Oprava

   Reprezentovaly - tvrdé y pochopitelně!! A proč nekomentuje atletiku Drbohlav? Když tedy kvalitní,bývalí komentátoři odešli do důchodu,anebo k soukromým televizím,tak proč nekomentuje přenosy jediný slušný komentátor pan Drbohlav??***

   Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

  • maruška 13. 8. 2017 22:52 Reagovat 5 1

   Evropská atletika

   je v tahu, afričani budou reprezentovat Evropské státy, proč by se Evropani snažili, degradace sportu.Je zajímavé, že atletická federace chce zrušit minulé světové rekordy, ***.Komentář čt sport nestojí za rozčilování, hokejový expert už neví čeho by se chytil, drmolení v hokejovém zápase nevadí , atletika vyžaduje úplně jiný cit v komentářích .maruška

   Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

   • 14. 8. 2017 14:04

    Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

   • maruška 14. 8. 2017 20:07 Reagovat 3 1

    opět

    opakuji to , co řekl pan Dvořák šéftrenér naší reprezentace - ty tři chlapy by neměli běhat se ženami, opět a již 2x jste mě smazali, já nikomu nenadávám, pouze cituji pravdu a realitu.maruška

    • maruška 17. 8. 2017 14:05 Reagovat 2 0

     všichnni

     jsme si rovni, jen někteří jsou rovnější. Pokud jsem vyslovila názor na tři běžkyně , vždy jsem /2x/ byla smazána/, pokud se tak vyjádřil pan Dvořák šéftrener atletiky, můj příspěvek zůstal , není to divné ?maruška

 • Vaclav 13. 8. 2017 20:56 Reagovat 4 1

  Česká "vlajka" na dresech

  Zajímalo by mě, zda se už někde řešilo to, že atleti nemají na dresech správně českou vlajku podle zákona č. 3/1993 Sb., o státních symbolech České republiky, protože modrý klín má být do poloviny délky vlajky, což samozřejmě ani náhodou neodpovídá tomu, co mají na MS atleti na dresech. Čekám celé mistrovství, jestli jim to někdo přelepí skutečnou českou vlajkou, ale nějak jsem se nedočkal a i oštěpaři se dokonce prezentovali touto "nevlajkou" na stupních vítězů. Tak nevím, možná to nikomu nevadí, nebo se svaz a redaktoři ČT snaží tuto ostudu a pochybení prostě přejít mlčením? :-(

  • M. 18. 8. 2017 14:49 Reagovat 1 3

   Daleko horší než chybějící milimetry modré barvy je přece název, pod kterým léta naši sportovci soutěží. Česká republika..Czech republic....kdy už ten nesmysl někdo změní? Je tam snad Italská republika, Španělské království, nebo Francouzská republika? Naštěstí mezinárodní meteorologové a piloti už dávno uvádějí na svých mapách jen název Czechia, který bůhvíproč je v nemilosti. Už se toho asi nedočkám, aby na olympiádě zvítězil sportovec s tímto logickým a dobrým jménem naší země na prsou . A sportovcům je to šumafuk, nikdo nad tím nepřemýšlí, takové myšlenky jejich hlavy nezvládnou. A tak soutěží pod POLITICKÝM jménem země a ostatní země kroutí hlavou, a ne pod zeměpisným, jako ostatní. Závidím - Poland, Germany, France - závidím Vám.

 • Petr Severa 13. 8. 2017 01:36 Reagovat 3 5

  Dalsi casti videa

  Dobry den, rad bych vedel,jak se lze dostat na dalsi casti videa. Zobrazuje se mi pouze posledni cast a netusim, jak se prepnout na ostatni.

 • ELITA 12. 8. 2017 23:05 Reagovat 15 3

  Aby jste se z toho Bolda ****i!!!

  Čeho je moc toho je příliš

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

 • Už je to tady Už je to tady!!! 12. 8. 2017 22:56 Reagovat 22 4

  TFUJ!!!!! Hymna nehymna pro zlatou Ruskou výškařku!!

  Už běžte do ***s tou ruskou,štvavou štvanicí,honem na Ruské atlety,sportovce a lid Ruska!!!Kde by jste všichni byli nebýt hrdinného lidu Sovětského Svazu,který se zasloužil o naší svobodu a postaral se o světový mír!!!

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

  • Jindra 16. 8. 2017 11:25 Reagovat 1 1

   Naopak, já jsem moc ráda, že jsou konečně Rusáci potrestáni.

   Dobře jim tak. Co si o sobě vlastně myslí? Vůbec mě jich líto není. Naopak jsem ráda, že je od neférových sportovců klid!

 • 12. 8. 2017 22:46

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • ivan 12. 8. 2017 22:30 Reagovat 7 29

  Ještě

  to úplně neskončilo, ale už teď děkuji ČT za skvělé zprostředkování MS. Přenosy ČT, komentář a studio mne dokázaly do děje na MS dokonale vtáhnout a celé MS si užít.

  • pepa53 13. 8. 2017 14:27 Reagovat 4 4

   Ještě ivan 12. 8. 2017 22:30

   včerejší kvalitní komentář kdy k p.Dusíkovi byla přidána, komentující expertka mně tato žena donutila, díky její žvástům, si přepnout na Eurosport, stejně tak studio kde si nevystačil skvělý komentátor p. Záruba a dostal dvě bývalé atletky ku spolukomentování, ale člověk slyšel pouze plky a opakované to co řekl pan Záruba. Je pochopitelné, že při celkové sumě za vysílací práva jsou dva experti částka zanedbatelná, ale domácnosti šetří každou korunu, proč ne ČT?

 • 12. 8. 2017 18:19

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • 12. 8. 2017 17:32

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

  « | | 1 2 3 | | » (3)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi