Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Dennis Olley 19. 1. 2021 02:31 Reagovat 3 0

    Legrační jakými hloupostmi se lidé (bohužel) zabývají.

    Skuteční námořníci ví, že na moři jsou někdy vlny vysoké až 50 metrů a ty spolehlivě smetou každou loď. Konstelace k jejich vzniku je však vzácná, ale tajemného na tom není nic. Oceán je nebezpečné místo a je třeba mít k němu respekt. Lidé by se místo konspiracemi měli zaobírat jinačejšími věcmi, třeba tím, co se udělá s plastem, chemikáliemi a radioaktivním odpadem, který denně v tichosti proudí do moře. Jo, a ještě k tomu mnoho přímořských zemí má moře za popelnici a místo do spaloven nebo na recyklaci míří komunální odpad rovnou na lodě, které ho mimo oči turistů vysypou do moře. V pár zemích (nebudu jmenovat) jsem to zažil, a to bylo naposledy co mě tam viděli.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi