Přehled dílů

alternative text

Nesamostatný Luis a rozjívené Sissi a Madlenka

Pes Luis bydlí se svým pánem a je na něm absolutně závislý. Třebaže že kočky Sissi a Madlenka žijí ve zdánlivé shodě, často dává jedna z nich najevo, kdo doma velí.

alternative text

Divá Bára a nesnášenliví Garfield a Stewie

Pubertální Bára, fenka německého ovčáka, je opravdu neřízená střela. A i z roztomilých miláčků se mohou stát drsní agresoři – své o tom ví majitelka dvou zrzavých kocourků.

alternative text

Vystresovaný Sam a oddaná Dežka

Nový byt, nový pes, a přesto je v Ústí nad Labem něco špatně. Majitelka nechápe, proč se jí kočka mstí pomočováním koberečků v koupelně a ložnici.

alternative text

Mlsný Ferda a neposlušná smečka kříženců

Podíváme se, jak se žije se psí smečkou, ve které panuje absolutní anarchie. Kocour Ferda, nazývaný Otesánek, je také extra případ.

alternative text

Náruživý Jonash a zhýčkané Julinka a Minda

Roztomilý teriér Jonash je opravdový dáreček – jeho majitelka si od něho nechá všechno líbit. Majitelka kočiček Julinky a Mindy má trochu jiný problém – obě jí vytrvale znečišťují byt.

alternative text

Tvrdohlavý Gentleman a agresivní Flíček s Gigim

Roztomilý psíček s elegantním jménem Gentleman dělá společnost páníčkovi, který je upoután na invalidní vozík a žije spolu se svým otcem ve Dvoře Králové. Paní Světlana z Mostu bydlí u svých kocourů Flíčka a Gigiho, jak sama správně říká, kteří se mezi sebou neustále perou.

alternative text

Plachý Zohan a nezkrotný Nathaniel

Kocourek spolu s psíkem dělají společníky paní Marii, která s nimi žije v děčínském panelákovém bytě. Maltézáček Naty je také pěkné kvítko, které si vynucuje pozornost své majitelky Lucky tím nejhorším možným způsobem.

alternative text

Značkující Čičák a štěněcí Barunka

Kocour Čičák se rozhodl nepříjemně značkovat v kuchyni. Ruda má za úkol naučit známého pražského kavárníka Ondřeje Kobzu, jak správně vychovávat štěněčí holku Barunku.

alternative text

Zamilovaný Čaky a znepřátelené Queen a Daisi

Rozkošný kocourek Čaky se pravděpodobně zamiloval do sousedčiny yorkshirky Betynky. Žít se čtyřmi malamuty a kocourem, to už je poměrně velké zvířecí komando se spoustou problémů.

alternative text

Znesvářené Jasmínka, Sissi a Abigail a uštěkaní Máša a Jáchym

Kočičí gang si za každé situace vyřizuje mezi sebou účty. Paní Dáša se stará o dva pejsky s pohnutým osudem: Mášenka je bázlivá a Jáchym slepý.