Kočka není pes

Kňouravá Amálka a zlobivá Sofie

Kňouravá Amálka a zlobivá Sofie

Obsah dílu

Důchodkyni Vlastu trápí umňoukaná kočka. Klára s přítelkyní jsou zoufalé z fenky, která močí po celém domě.

Části dílu
30 minut
Další díl
Nevychovaní Max a Viki a šikanovaná Minie

Přehled dílů

63 dostupných
31 minut

Návrat za minulými případy

Úvod — Vlčák Guess — Kočka Elsa — Štěně Dandy — Kocour Kája — Závěr
Premiéra sobota 22. 1. 2022 na ČT 1
31 minut

Rozhádaní Leoš s Ivanem a nevybouřená Pepina

Úvod — Nevybouřená Pepina: v čem je problém? — Rozhádaní Leoš s Ivanem: v čem je problém? — Nevybouřená Pepina: seznámení s koučem — Rozhádaní Leoš s Ivanem: seznámení s koučem — Nevybouřená Pepina: triky a rady — Rozhádaní Leoš s Ivanem: triky a rady — Nevybouřená Pepina: po měsíci — Rozhádaní Leoš s Ivanem: po měsíci — Závěr
Premiéra sobota 15. 1. 2022 na ČT 1
31 minut

Konfliktní Sheila s Maggie a problematičtí Pipin s Pupinou

Zamíříme na Vysočinu za panem Vlastimilem a jeho širokou rodinou, ve které žijí také fenky Maggie a Sheila. Vzájemně se nemohou vystát. Mimo domov si jedna druhé nevšimne, ale když jsou doma, začíná peklo. Jejich rozbroje začaly trhat rodinu Vlastimila a Nikoly. Pokud se jim nepodaří fenky zklidnit, mohlo by to mít velké následky.
Premiéra sobota 8. 1. 2022 na ČT 1
31 minut

Drsný Timothy a agresivní Tara

V trutnově bydlí Petra se svým přítelem a rozdováděným kocourkem. Timothy svou majitelku nenechá chvíli v klidu. Nenechá se od ní ani pochovat. Je agresivní a často drápe zeď. Zajedeme i do Dobrovítova, kde Iveta s Tomášem spravují azyl pro hospodářská zvířata. Také tu mají smečku psů, ve které fenka Tara vytváří nepokoje. Napadá ostatní psy ve smečce, vyjíždí po hospodářských zvířatech a vynucuje si pozornost.
Premiéra sobota 20. 3. 2021 na ČT 1
31 minut

Dominantní Nela a nepořádná Elsa

Paní Jindřiška se rozhodla se koťátkům, Elze a Tlapce, poskytnout milující domov. Nyní potřebuje zjistit, co by mohlo stát za problémem Elsy. Vykonává potřebu mimo záchodek i na skrytá místa po celém domě. Zamíříme i do pražských Záběhlic, kde žije paní Zorka se svým manželem a fenkou jezevčíka. Nela přebírá veškeré velení v rodině. Často Zorku kouše, neposlouchá její pokyny a vynucuje si pozornost nepříjemným štěkáním.
Premiéra sobota 13. 3. 2021 na ČT 1
31 minut

Bázlivá Vinky a ďábelská Chelsea

Vydáme se do pražských Holešovic za Michaelou, Jakubem a jejich malým potomkem. V domácnosti mají také dvě kočičí sestry, Tinky a Vinky. Vinky je velmi plachá. Navíc po narození miminka majitelů močí mimo svůj záchůdek. Michaela se domnívá, že Vinky žárlí a tímto způsobem se mstí. Zamíříme i do Chrášťan za Charlotte s Lukášem a jejich fenkou Chelsea. Ta je až moc živelná a pokusy páníčků o její zklidnění nepadly na úrodnou půdu. Chelsea vyjíždí na cizí psy, neposlouchá povely a tahá na vodítku.
Premiéra sobota 6. 3. 2021 na ČT 1

Napište nám

Související pořady