Kapitán Vašátko a amatérský detektiv Horác společně na stopě vrahovi uškrcené Daniely. Kdo mohl zabít mladou ženu, kterou všichni obdivovali? Podle knižního hitu Hany Proškové.
Režie: Lucie Bělohradská. Scénář: Jana Knitlová. Hrají: Viktor Preiss, David Matásek, Jaromír Dulava, Vladimír Polívka a další.
Případ dvou sester

Další díl volného cyklu detektivek renomované autorky Hany Proškové, tentokrát podle knižního bestselleru Druhá tvář osudu. Známé duo - kapitán kriminální policie Vašátko (V. Preiss) a malíř, bohém a detektiv amatér Horác (D. Matásek) - bude pátrat po vrahovi emancipované mladé ženy Daniely Jáskové (G. Míčová), která s přehledem odváděla ve své firmě perfektní práci a také tak střídala milence. Když je nalezena uškrcená ve svém bytě, Vašátkův tým se dá do vyšetřování. Do hledáčku jim padne i sestra-dvojče zavražděné Alena Kášová (G. Míčová), která neměla Danielu příliš v lásce. Podezření se nevyhne ani Alenin exmanžel, sochař Rudolf Káš (K. Dobrý), kterého zná Horác již od studií na akademii...

Napište nám